7 tips för att lyckas på tävling med hunden

7 tips för att lyckas på tävling med hunden

Att tävla inom hundsport är en av de kanske svårare utmaningarna inom idrott. Som tävlingsförare är vi inte bara utövare, utan vi ska samtidigt axla rollen som coach – till vår hund. När vi kliver in i rollen som hundtränare och hundförare så krävs det en hel del planering, kunskap och insikter om vi vill ha de bästa förutsättningarna för att lyckas.

Den här kostnadsfria föreläsningen är ett smakprov på områden som hjälper dig att hitta rätt känsla tillsammans med din hund, på vägen mot era mål. Blir du sen intresserad av att lära dig mer, få ännu mer inspiration och hjälp med struktur och övningar så finns både fullversionen av föreläsningen och kursen Toppa Tävlingsformen! i onlineskolan.

Tips: Även om du köper fullversionen av föreläsningen så rekommenderar jag dig att fylla i formuläret på denna sida, för att inte gå miste om allt bonusmaterial som kommer med mailserien. 

När du registrerar dig så skickas ett mail till dig med föreläsningen. Kom ihåg att också klicka på bekräfta i det mail som kommer, för att få tillgång till mailserien med tips samt nyhetsbrev.

Efter föreläsningen får du nämligen ett kort mail i veckan under 7 veckor. Där bjuder jag på några av mina bästa övningar, någon checklista, ett självskattningstest och lite annat smått och gott. Hoppas att du ska uppskatta det! Du får också mina nyhetsbrev som kommer några gånger per år, med tips, nyheter och erbjudanden.

Jag delar självklart inte dina uppgifter till någon annan.

Fyll i dina uppgifter i formuläret, så är du igång med inspirationsbomben! Hoppas att du ska uppskatta tipsen. 

MISSA INTE KORTVERSIONEN - HELT KOSTNADSFRITT!

7 TIPS FÖR ATT
LYCKAS PÅ TÄVLING

REGISTRERA DIG FÖR ATT FÅ TILLGÅNG TILL KORTVERSIONEN AV FÖRELÄSNINGEN HELT GRATIS OCH UTAN FÖRBINDELSER!

OBS! Du måste bekräfta prenumerationen i mailet som kommer till dig. Titta i skräpmappen om du inte hittar mailet. Om du redan prenumererar på mina nyhetsbrev så kommer inget bekräftelsemail. Då kan du bara vänta in mailet med föreläsningen.
Jag spammar inte! Det enda du får är en inspelad föreläsning och 7 mail med extra tips, övningar, checklistor och annat samt nyhetsbrev som kommer några gånger per år.

Nyhetsbrev!

Nyhetsbreven kommer några gånger per år och innehåller nyheter, erbjudanden och tips. Jag delar aldrig din information till tredje part.